Akių plovimas

Akys plaunamos vandenyje su 3 lašais natūralaus obuolių acto

Badaudamas iš kūno šalina toksinus taip pat ir per akis, todėl jūs pajusite, kad peršti akys panašiai kaip peršalus. Toks akių plovimas gali būti naudojamas ne tik badavimo metu, bet ir bet kada pajutus akių peršėjimą.

Paimkite 2 taureles, įpilkite į jas šalto virinto vandens. Su pipete  įlašinkite po 3 lašus visiškai natūralaus obuolių acto (tinka tik nespirituotas, rasite “Maximoje“ eko skyriuje). Tuomet palenkite veidą ir įstatykite akis į taureles. Pakelkite galvą į normalią padėti, šiuo metu jūsų akys pilnai apsemtos stiliukuose esančio vandens. Mirksėkite apie 0,5-1 minutę. Tuomet patraukite taureles nuo akių ir jas išpilkite. Akys kelioms minutėms gali paraudonuoti, tačiau vėliau jūs pajusite, kad jos švarios ir nebeperšti.

Iš kur gauti taureles? Tiesiog nueikite į prekybos centrą, susiraskite stikliukus stipriajam alkoholiui ir pasimatuokite, ar stikliukas gerai priglunda prie akies 🙂 Skamba juokingai, bet tai paprasčiausias ir pigiausias variantas. Jums reikės dviejų stikliukų, jei nenorite gaišti laiko su kiekviena akim atskirai. Procedūrai tinkamiausi siauri stikliukai, kaip kad šis:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „stikliukai“Procedūra badavimo metu atliekama kiekvieną rytą ir vakarą. Profilaktiškai – bet kada, kai tik jaučiame perštinčias akis.

Jokiu būdu nelašinkite gryno obuolių acto tiesiai į akis, jį lašiname su pipete lygiai 3 lašus tik į vandenį taurelėse! Taip pat naudokite TIK natūralų obuolių actą, paprastai obuolių actas prekybos centruose yra spirituotas, natūralų rasite Maximos eko skyriuje. Ieškokite štai tokio butelio:

1026923a_Feldmann_Apfelessig_5Prozent.jpg

Kaip tai atrodo (tik geriau naudoti 2 ir siauresnes taureles ir obuolių actą vietoj druskos):

gydomasis_badavimas_organizmo_valymas_dao

Rekomenduoju:

moteriskos_dao_praktikos_nefrito_kiausinis

nefrito_kiausinis_dao

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s