Odos gražinimas kūno šepečiu

Odos valymas ir limfos drenažas kasryt, organizmo valymas, badavimas, gydomasis badavimas

Pagal kinus mūsų oda yra siejama su plaučiais ir storuoju žarnynu. Oda kartais net vadinama „trečiaisias plaučiais“. Siekiant turėti gražią odą iki senatvės, rekomenduojama reguliariai valyti žarnyną – tai pati efektyviausia odos gražinimo ir spuoguotumo mažinimo priemonė (patvirtinu 100 proc. savo kailiu). Pradėjus valyti žarnyną ir badauti kūnas per odą meta labai daug toksinų, todėl natūraliai atsiranda poreikis dar ilgiau kasryt maudytis duše. Mes galime padėti odai apsivalyti naudodami labai paprastą naminį limfos drenažą – šukuoti kūną kūno šepečiu. Ši procedūra ypač aktuali moterims, kurios nori sumažinti celiulitą.

Procedūrai atlikti jums reikės nusipirkti kūno šepetį. Jūs rasite kūno šepetį ilga rankena didžiuosiuose prekybos centruose (IKI tikrai yra). Šepetys atrodo šitaip:

sepetys.jpg

Galite visam kūnui naudoti šį šepetį, tačiau aš krūtims ir rankoms naudoju švelnesnį mažą šepetėlį, jį galima rasti kai kuriose sveiko maisto parduotuvėse. Šepetėlis skirtas būtent krūtų masažui, tačiau tinka ir iš natūralių šerių šepetys kūdikių plaukams šukuoti. Tiesiog pabandykite ant savo odos ir suprasite, koks šepetys jums tinkamiausias. Pabraukus šepečiu oda turi tapti lengvai rožinė, bet jokiu būdu ne raudona.

Kaip šukuoti kūną šepečiu?

  • Pradėkite nuo pėdų, braukite šepečiu nuo pėdų link kelių išilginiu judesiu (iš visų pusių), tuomet nuo kelių link dubens.
  • Sėdmenis, kirkšnis, pilvą, nugaros apačią šukuojam sukamaisiais judesiais.
  • Išilginiu judesiu šukuojame kairę ranką nuo delno link alkūnės ir nuo alkūnės link peties. Sukamaisiais judesiais šukuojam kairę krūtį.
  • Išilginiu judesiu šukuojame dešinę ranką nuo delno link alkūnės ir nuo alkūnės link peties. Sukamaisiais judesiais šukuojam dešinę krūtį.
  • Šukuojam nugaros viršutinę dalį išilginiais judesiais į apačią link centro.
  • Naudodami švelnesnį šepetį šukuojam veidą išilginiais judesiais: iš centro šukuojam į šonus (nuo nosies link skruostų, smakro, kaktos). Šukuojam kaklą nuo smakro žemyn.

Pabaigę procedūrą nusimaudykite duše, kadangi procedūros metu pašalinamos negyvos odos mikro dalelės.

Kodėl šukuoti būtent šitaip? Šukuojama nuo galūnių link kūno centro todėl, kad būtent taip mūsų kūne juda limfa. Taigi šią procedūrą galima pavadinti nieko nekainuojančiu kasdieniu limfos drenažu.

Badavimo metu šią procedūra rekomenduojama atlikti kiekvieną rytą prieš dušą ir kiekvieną vakarą prieš einant miegoti – taip suaktyvinama limfa ir kraujotaka, kuri leidžia išjudinti ir lengviau pasišalinti toksinams iš kūno. Profilaktiškai šią procedūrą galite tęsti kiek tik norite, galite ją atlikti kiekvieną rytą arba pagal poreikį. Man ši procedūra taip patiko, kad ją darau jau keleri metai kiekvieną rytą prieš dušą. Beje, namie šiai procedūrai apibūdinti naudojam pačių sugalvotą lietuvišką naujadarą „šepetukintis“. Prieš pradėdami šepetukintis trumpai pamedituojame – puikus geros nuotaikos užtaisas visai dienai!

 

 

Aš darau “šepetukinimą“ pagal aprašytą schemą (siūlomą Manteko Čijos), tačiau iš tiesų schemų yra ir daugiau. Kad būtų lengviau pradėti tai daryti, čia trumpas video, kaip viskas atrodo pagal kiek kitokią schemą. Bet juk svarbiausia pamatyti, kaip tai atrodo iš esmės ir pradėti daryti !

gydomasis_badavimas_organizmo_valymas_dao

Rekomenduoju:

moteriskos_dao_praktikos_nefrito_kiausinis

nefrito_kiausinis_dao

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s