Nosies plovimas

Nosies plovimas su druska padeda šalinti gleives

Ne tik badaujant, bet ir peršalus,  nosies plovimas yra neįtikėtinai efektyvus dalykas. Kai mes susergame arba badaujame, mūsų kūnas šalina gleivių perteklių per nosį. Kartais badaujant atrodo, jog peršalome, nes pasireiškia sloga, bet  iš tiesų tai organizmo detokso reakcija, kuri po vienos kitos dienos praeina, jei plauname nosį.

Nosis plaunama specialiu nosiai plauti skirtu ąsotėliu arba blogiausiu atveju su buteliu, skirtu sportuojantiems. Ąsotėlis pripilamas šilto vandens iš krano, įberiamas žiupsnelis rožinės himalajų druskos, pakratomas, įstatomas į nosį ir pilamas vanduo, kuris turi išbėgti per kitą šnervę. Tas pats pakartojama ir su kita  šnerve iš naujo pripylus ąsotėlį vandens. Kvėpuojama per burną.

Druskos dėti priklausomai nuo butelio, su kuriuo plaunate nosį. Jei tai specialus nosiai plauti skirtas indelis (nasal horn), dedame nuo žiupsnelio iki pusės arbatinio šaukštelių himalajų druskos. Jei tai paprasčiausias butelis sportuojantiems (kad ir nuo mineralinio vandens) – galima dėti nuo pusės arbatinio šaukštelio iki šaukštelio druskos. Gerai pakratykite, kad druska ištirptų vandenyje. Jei vanduo bus per šaltas arba per karštas, procedūra bus nelabai maloni, todėl rinkitės maloniai šiltą vandenį ir jūs džiaugsitės šia procedūra. Kiek supilti vandens į vieną šnervę? Visą nosiai plauti skirtą ąsotėlį ir susitaisyti naują dozę kitai šnervei. Jei tai 0,5-0,7l buteliukas sportuojantiems – vienai šnervei užteks pusės buteliuko.

Badavimo metu ši procedūra atliekama kiekvieną rytą ir vakarą. Peršalus – taip pat rytą vakarą. Profilaktiškai – pagal poreikį rytais.

Išsiplovus nosį maždaug 1 valandą neiti į lauką ir nestovėti prie atidaryto lango, kai lauke šalta, nes galima peršalti.

Indą nosiai plauti galite įsigyti kitame mano puslapyje: čia.

gydomasis_badavimas_organizmo_valymas_dao

Rekomeduoju:

moteriskos_dao_praktikos_nefrito_kiausinis

nefrito_kiausinis_dao

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s