Badavimo planas

am, kad susirinkti teisingą badavimo ir organizmo valymo sistemą, įvaldyti kitas meistro mokomas praktikas,  reikėjo aplankyti ne vieną seminarą tiek Europoje, tiek Tailande, perskaityti ne vieną knygą, ne vienerius metus reguliariai badauti ir sveikai maitintis, praktikuoti ciguną ir meditacijas, išleisti tūkstančius eurų, kol galų gale pradedi viską sisteminti ne tik galvoje, bet ir ant popieriaus, ir gali pateikti labai efektyvią daosių sistemą Lietuvos žmonėms. Patikimos žinios kainuoja, o menkavertės nepatikrintos informacijos pilnas internetas.

meditacija_gydomasis_badavimas_orgnizmo_valymas
Edita Esenku

Badavimo plano sudarymas

Prašykite individualaus badavimo plano, kuris bus sudarytas atsižvelgiant į jūsų sudėjimą, sveikatą ir norą keistis. Galite užpildyti anketą badavimo planui sudaryti ir atsiųsti man.

Sudarysiu jums individualų ląsteles valantį badavimo planą pagal Manteko Čija mokymą, kurį galėsite įgyvendinti namuose:

 • kartu su jumis parinksiu badavimui tinkamiausią dieną ir mėnulio fazę;
 • sudarysiu badavimo planą jūsų pageidaujamam laikotarpiui: 1 dienos, 2 dienų, 5 ar 7 dienų.
 • patarsiu, kur galite išsiplauti žarnyną, sudarysiu plovimų grafiką;
 • nurodysiu, kiek per dieną turite išgerti vandens ir kokio;
 • sudarysiu išsamų grafiką, kada geriami kokie papildai;
 • nurodysiu patikrintus natūralių papildų gamintojus ir kur jų įsigyti. Jums reikės:
 1. gysločių sėklų luobelių – psyllium;
 2. obuolių sulčių;
 3. koloidinio bentonito (vulkaninio molio);
 4. natūralaus obuolių acto;
 5. klevų sirupo;
 6. natūralių maisto papildų:chlorofilas, burokėlių sulčių tabletės, papildai iš dumblių, natūralus vitaminas C ir t.t.
 7. išsivirti daržovių sultinio.
 • gausite planą kaip teisingai išeiti iš badavimo: ką valgyti artimiausias tris dienas (tai ne mažiau svarbu nei pats badavimas, neteisingai išėję iš ilgesnio badavimo jausitės negerai).
 • po badavimo apvalomi inkstai geriant spanguolių sultis ir valgant šparagus – nurodysiu, kurią dieną juos galima pradėti vartoti ir kokiais kiekiais.
 • paaiškinsiu kaip valyti kūno angas, per kurias šalinasi toksinai: kur pigiausias bet kokybiškas kokoso aliejus, kur įsigyti fito žvakių, indelį nosiai plauti, taureles akims plauti.
 • jei pageidausite – nemokamai prižiūrėsiu jus badavimo metu kasdien susirašant el. paštu arba sms žinute.
 • už papildomus 10€ (įprasta kaina 20€) gausite planą, kaip paskutinę badavimo dieną išvalyti kepenis su epsom druska, citrinos sultimis ir alyvuogių aliejumi, kad procesas būtų išties saugus.
 • pateiksiu informaciją, kaip galite medituoti badaujant ir legviau įveikti kūno patiriamą badavimo stresą.
 • nurodysiu, kokius labai gerus probiotikus vartoti po paskutinio žarnyno valymo.

Remtis bet kur internete rasta informacija ir badauti gali būti rizikinga, todėl jums siūlau patikrintą ir patikimą badavimo sistemą.

Dėl tikslaus badavimo plano sudarymo kreiptis el. paštu edita@esenku.lt. Galite iš anksto užpildyti anketą badavimo planui sudaryti ir atsiųsti man.

Individualaus badavimo plano sudarymo kaina – 30€.

Šį mėnesį užsisakę badavimo planą gausite kepenų valymo planą dovanų!

Clipboard54

Clipboard53

Clipboard56.jpg

Clipboard59

Clipboard62

Clipboard57

Clipboard64

Daugiau atsiliepimų skaityti čia.

badavimo-stovykla

Kepenų valymo plano sudarymas

Yra nemažai kepenų valymo metodų, tačiau kaip išsirinkti patį geriausią? Tikrinti ant savęs kiekvieną gali būti rizikinga. Žinau kelis atvejus Lietuvoje, kai pasirinkus netinkamą metodiką teko operuoti, nes akmenys iš kepenų užkišo latakus. Mano daromas kepenų valymo metodas yra 100 proc. veiksmingas ir saugus. Aš jį dariau jau 8 kartus, taip pat pagal šį metodą kepenis valėsi mano artimieji. O kiek žmonių Tailande, daosių centre “Tao Garden“ valėsi kepenis pagal šią metodiką net nesuskaičiuosiu – jūra. Ir niekas to nesureikšmina, nes žino, kad metodika saugi. Tu tiesiog gauni padėkliuką su gėrimais klinikoje ir eini į savo kambarį viešbutyje, jokio susirūpinimo ir šokinėjimo aplink – eilinė procedūra kaip kad  išsivalyti dantis.

Kodėl mums reikia valyti kepenis? Visų mūsų kada nors suvartotų vaistų likučiai nusėda kepenyse. Jei kažkuriuo gyvenimo metu piktnaudžiavote alkoholiu – jūs žalojote savo kepenis. Kepenys prigrūstos akmenų negali tinkamai atlikti savo darbo. Neįtikėtina kiek ir kokio dydžio akmenų išeina net ir iš jauno žmogaus kūno. Kepenys yra sudėtingas organas, kuriam neužtenka vieno valymo. Sakoma, kad per vieną kepenų valymą apsivalo tik vienas kepenų ketvirtis. Vadinas, jei akmenys pajuda, yra tikimybė, jog mažiausiai per 4 kartus jūs išvalysite savo kepenis. Bet dažniausiai turime daug daugiau turto nei galvojome ir tai užtrunka ilgiau.

Pagal šią metodiką prieš valant kepenis išplaunamas žarnynas, geriamos obuolių sultys, vakare magnio druska (išplečia latakus), citrinos arba greipfrutų sultys su aliejumi. Jūs galite išsivalyti kepenis nebadaudami, o tiesiog suderinę su žarnyno valymo procedūromis.

Dėl kepenų valymo plano kreiptis el. paštu edita@esenku.lt.  

Kepenų valyno plano sudarymo kaina 20€. Jūs gausite dienotvarkę, kiekius, informaciją, kur įsigyti magnio druskos, kokį aliejų  rinktis, kur ir kaip valytis žarnyną, kokius probiotikus gerti po valymo.

Jei kartu užsisakote individualų badavimo planą – kaina 10€.

water

“PiGu“ – daosių pasninko plano sudarymas

Tailande yra daosių centras “Tao Garden“, kur kasmet dao meistras Mantekas Čija organizuoja įvairaus lygio seminarus ir mokymus. Vienas iš aukščiausių dvasinių mokymų seminarų vyksta visiškoje tamsoje ir gaunant labai mažai maisto – tai “Dark Room Retreat“ ir “PiGu fasting“. PiGu (toks kinų daosių badavimo metodo pavadinimas) yra pusiau badavimo (pasninko) sistema, kuri padeda išmokti labai gerai kramtyti.

Kodėl mums to reikia? Esame pripratę gyventi dideliame tempe ir strese, valgyti peralkus  daug ir paprasčiausiai pamirštam tinkamai kramtyti. Tamsos seminaro metu visą savaitę daromi trys dalykai: ilgai miegama, daug medituojama ir ilgai kramtoma. Aš nesiūlau jums skristi į Tailandą, aš jums siūlau  pasidaryti PiGu pusiau badavimą namuose – įprastoje šviesoje, tik su daugiau poilsio, mažiau maisto ir daugiau kramtymo.

Sudarysiu jums 3-5 dienų daosių pasninko planą, kurio laikomasi tamsos seminaro metu. Pvz., kriaušę ar obuolį pusryčiams ar saują virtų pupelių pietums turėsite kramtyti beveik valandą – neįtikėtina, bet jūs pasisotinsite, jei tikrai ilgai kramtysite. Man ši programa labai patiko, ypač ilgai miegant tamsoje. Išmoksite nebebūti “paukščiais“, kurie lesa viską nekramtę. PiGu metodas išmoko kramtyti ir ugdo mūsų valią. Šio daosių badavimo metu žarnynas valomas tik su laisvinančiomis žolelėmis, kadangi jūs mitybos visiškai nenutraukiate – tai tik pusiau badavimas. Jūs valgote vaisių, daržovių, geriate sulčių ir arbatos  tam tikrais kiekias, tačiau nevartojate jokių grūdinių kultūrų ir mėsos.

Paaiškinsiu kaip valyti kūno angas, per kurias šalinasi toksinai: kur pigiausias bet kokybiškas kokoso aliejus, kur įsigyti fito žvakių, indelį nosiai plauti, taureles akims plauti.

Dėl PiGu daosių pasninko plano kreiptis el.paštu edita@esenku.lt.

PiGu pasninko plano sudarymo kaina – 20€.

sveikos_mitybos_balansas

Sveikos mitybos patarimai

Norite, kad po badavimo sugrįžtų kuo mažiau kilogramų ir jūs gerai jaustumėte ilgesnį laiką? Pakeiskite mitybą! Pagrindines sveikos mitybos taisykles ir receptus rasite kitame mano puslapyje: www.sveikosmitybosbalansas.lt

moteriskos_dao_praktikos_nefrito_kiausinis.png

Daosių seksualinių praktikų mokymas

Ar žinote, kad seksualinę  energiją galima transformuoti ir tokiu būdu turėti geresnę ne tik seksualinę, bet ir bendrą sveikatą? Ar įsivaizduojate, kiek tai suteikia jėgų badaujant? Norite išvalyti ne tik kūną, bet ir savo vidų – paleisti negeras emocijas? Jums padės savarankiškos daosių praktikos ir meditacijos.

Daosių seksualinėms praktikoms ir daosių tantrai yra skirtas šis mano puslapis: www.gydomojitaomeile.com