Badavimo planas

Tam, kad susirinkti teisingą badavimo ir organizmo valymo sistemą, įvaldyti kitas meistro mokomas praktikas,  reikėjo aplankyti ne vieną seminarą tiek Europoje, tiek Tailande, perskaityti ne vieną knygą, ne vienerius metus reguliariai badauti ir sveikai maitintis, praktikuoti ciguną ir meditacijas, išleisti tūkstančius eurų, kol galų gale pradedi viską sisteminti ne tik galvoje, bet ir ant popieriaus, ir gali pateikti labai efektyvią daosių sistemą Lietuvos žmonėms. Patikimos žinios kainuoja, o menkavertės nepatikrintos informacijos pilnas internetas.

meditacija_gydomasis_badavimas_orgnizmo_valymas
Edita Esenku

Badavimo plano sudarymas

Prašykite individualaus badavimo plano, kuris bus sudarytas atsižvelgiant į jūsų sudėjimą, sveikatą ir norą keistis. Galite užpildyti anketą badavimo planui sudaryti ir atsiųsti man.

Sudarysiu jums individualų ląsteles valantį badavimo planą pagal Manteko Čija mokymą, kurį galėsite įgyvendinti namuose:

 • kartu su jumis parinksiu badavimui tinkamiausią dieną ir mėnulio fazę;
 • sudarysiu badavimo planą jūsų pageidaujamam laikotarpiui: 1 dienos, 2 dienų, 5 ar 7 dienų.
 • patarsiu, kur galite išsiplauti žarnyną, sudarysiu plovimų grafiką;
 • nurodysiu, kiek per dieną turite išgerti vandens ir kokio;
 • sudarysiu išsamų grafiką, kada geriami kokie papildai;
 • nurodysiu patikrintus natūralių papildų gamintojus ir kur jų įsigyti. Jums reikės:
 1. gysločių sėklų luobelių – psyllium;
 2. obuolių sulčių;
 3. koloidinio bentonito (vulkaninio molio);
 4. natūralaus obuolių acto;
 5. klevų sirupo;
 6. natūralių maisto papildų: chlorofilas, burokėlių sulčių tabletės,  natūralus vitaminas C ir t.t.
 7. išsivirti daržovių sultinio.
 • gausite planą kaip teisingai išeiti iš badavimo: ką valgyti artimiausias tris dienas (tai ne mažiau svarbu nei pats badavimas, neteisingai išėję iš ilgesnio badavimo jausitės negerai).
 • po badavimo apvalomi inkstai geriant spanguolių sultis ir valgant šparagus – nurodysiu, kurią dieną juos galima pradėti vartoti ir kokiais kiekiais.
 • paaiškinsiu kaip valyti kūno angas, per kurias šalinasi toksinai: kur pigiausias bet kokybiškas kokoso aliejus, kur įsigyti fito žvakių, indelį nosiai plauti, taureles akims plauti.
 • jei pageidausite – nemokamai prižiūrėsiu jus badavimo metu kasdien susirašant el. paštu arba sms žinute.
 • už papildomus 10€ (įprasta kaina 20€) gausite planą, kaip paskutinę badavimo dieną išvalyti kepenis su epsom druska, citrinos sultimis ir alyvuogių aliejumi, kad procesas būtų išties saugus (šiuo metu – kepenų valymo planas bus dovanų).
 • pateiksiu informaciją, kaip galite medituoti badaujant ir legviau įveikti kūno patiriamą badavimo stresą.
 • nurodysiu, kokius labai gerus probiotikus vartoti po paskutinio žarnyno valymo.

Remtis bet kur internete rasta informacija ir badauti gali būti rizikinga, todėl jums siūlau patikrintą ir patikimą badavimo sistemą.

Dėl tikslaus badavimo plano sudarymo kreiptis el. paštu edita@esenku.lt. Galite iš anksto užpildyti anketą badavimo planui sudaryti ir atsiųsti man.

Individualaus badavimo plano sudarymo kaina – 30€.

Šį mėnesį užsisakę badavimo planą DOVANŲ gausite kepenų valymo planą (10e vertės) ir “Šešių gydomųjų garsų meditacijos“ video įrašą (20e vertės)!

badavimo-stovyklos

herbasetis-antiparazitinis-organizmo-valymui

jurga-badavimas

asd

Clipboard54

Clipboard53

Clipboard56.jpg

Clipboard59

Clipboard62

Clipboard57

Clipboard64

jurga-badavimas2

jurga-badavimas3

Daugiau atsiliepimų skaityti čia.

Kepenų valymo plano sudarymas

Yra nemažai kepenų valymo metodų, tačiau kaip išsirinkti patį geriausią? Tikrinti ant savęs kiekvieną gali būti rizikinga. Žinau kelis atvejus Lietuvoje, kai pasirinkus netinkamą metodiką teko operuoti, nes akmenys iš kepenų užkišo latakus. Mano daromas kepenų valymo metodas yra 100 proc. veiksmingas ir saugus. Aš jį dariau jau 8 kartus, taip pat pagal šį metodą kepenis valėsi mano artimieji. O kiek žmonių Tailande, daosių centre “Tao Garden“ valėsi kepenis pagal šią metodiką net nesuskaičiuosiu – jūra. Ir niekas to nesureikšmina, nes žino, kad metodika saugi. Tu tiesiog gauni padėkliuką su gėrimais klinikoje ir eini į savo kambarį viešbutyje, jokio susirūpinimo ir šokinėjimo aplink – eilinė procedūra kaip kad  išsivalyti dantis.

Kodėl mums reikia valyti kepenis? Visų mūsų kada nors suvartotų vaistų likučiai nusėda kepenyse. Jei kažkuriuo gyvenimo metu piktnaudžiavote alkoholiu – jūs žalojote savo kepenis. Kepenys prigrūstos akmenų negali tinkamai atlikti savo darbo. Neįtikėtina kiek ir kokio dydžio akmenų išeina net ir iš jauno žmogaus kūno. Kepenys yra sudėtingas organas, kuriam neužtenka vieno valymo. Sakoma, kad per vieną kepenų valymą apsivalo tik vienas kepenų ketvirtis. Vadinas, jei akmenys pajuda, yra tikimybė, jog mažiausiai per 4 kartus jūs išvalysite savo kepenis. Bet dažniausiai turime daug daugiau turto nei galvojome ir tai užtrunka ilgiau.

Pagal šią metodiką prieš valant kepenis išplaunamas žarnynas, geriamos obuolių sultys, vakare magnio druska (išplečia latakus), citrinos arba greipfrutų sultys su aliejumi. Jūs galite išsivalyti kepenis nebadaudami, o tiesiog suderinę su žarnyno valymo procedūromis.

Dėl kepenų valymo plano kreiptis el. paštu edita@esenku.lt.  

Kepenų valyno plano sudarymo kaina 20€. Jūs gausite dienotvarkę, kiekius, informaciją, kur įsigyti magnio druskos, kokį aliejų  rinktis, kur ir kaip valytis žarnyną, kokius probiotikus gerti po valymo.

Jei kartu užsisakote individualų badavimo planą – kaina 10€.