Mano badavimo patirtis

Mano vardas Edita, dar esu žinoma kaip Esenku. Meistras Mantekas Čija sertifikavo mane mokyti Gydomojo Tao sistemos, į kurią įeina ir gydomasis badavimas.

badavimo_instruktore.jpg

Viską, ką perskaitėte ar dar perskaitysite mano puslapyje, esu išbandžiusi asmeniškai ir nesiūlau jokių dalykų su neaiškiomis pasekmėmis. Viskas yra patikrinta ir efektyvu, nes pagal šias daosių meistro Manteko Čijos rekomendacijas jau keli metai kaip mes, saujelė entuziastų, kasdien treniruojamės, maitinamės ir porą kartų metuose badaujame.

Paskutiniaisiais savo badavimais dalinausi FACEBOOK puslapyje, galite pasiskaityti ir pasižvalgyti.

7 dienų badavimas (ketvirtasis mano badavimas)

gydomasis_badavimas1

Šiandien jau ketvirtą kartą gyvenime imuosi 7 dienų badavimo kombinacijoje su žarnyno valymu! Po tokio dalyko apsivalo ne tik virškinimo sistema, bet ir ląstelės, kadangi badavimo metu geriamas obuolių actas, psyliumas, koloidinis bentonitas, vitaminas C ir kt. natūralūs papildai. Po bado sustiprėja valia, nervinė sistema, būnu energingesnė ir tiesiog geresnis žmogus.

gydomasis_badavimas2.jpg

Šiandien trečia bado diena, liko dar keturios dienos iki finišo. Pirmos dvi-trys dienos visad būna sunkesnės, o vėliau jau lengviau. Taip buvo ir šįkart, pirmom dviem dienom buvau gana irzli, greit supykstanti, tačiau šiandien nuotaika sugrįžo, esu daug energingesnė. Kodėl taip yra? Nes badaujant sukyla toksinai ir mums tarpais pasidaro silpna, negera. Neįsivaizduoju badavimo neplaunant žarnyno – tokie badavimai yra siaubinga intoksikacija, nes kūnas visą turinį iš žarnyno siurbia atgal į kraują. Kas antrą dieną plaunant žarnyną badavimas daug lengvesnis. Be to geriami natūralūs papildai. Pirmas tris dienas keliskart per dieną tam tikromis valandomis geriamas va toks visiškai natūralių papildų rinkinukas užgeriant praskiestu chlorofilu, o ryt jau tik tam tikri gėrimukai su obuolių actu, koloidiniu bentonitu ir psyliumu. Chlorofilas, vitaminas C, burokėlių sulčių tabletės, kviečių gemalų aliejus ir t.t. padeda lengviau organizmui susidoroti su toksinais.

gydomasis_badavimas3

Ketvirta badavimo diena sakyčiau praėjo puikiai. Turiu pastebėti, kad praktikuojant bet kokias dvasines praktikas badavimas padaro savo – kūnas tampa jautresnės energijos judėjimui. Aš praktikuoju daosių ciguną ir meditacijas, tai po kiekvieno badavimo pajuntu, kad vis geriau jaučiu kūne vykstančius procesus, energijos srautų judėjimą. Badaujant meditacijų poveikis labai sustiprėja. Mokslininkai jau įrodė meridianų (energetinių kanalų) egzistavimą žmogaus kūne, tad aš kalbu apie apčiuopiamus dalykus, kurių mes per kūno intoksikaciją ir netinkamą mitybą, kultūrizaciją nebejaučiam, užslopinam savyje, nors kiekvienas turim. Šešių gydomųjų garsų meditacija labai aiškiai padeda visus emocinius negerumus atiduoti iš kūno į žemę – apsivalyti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Badauti nemedituojant man būtų sunkiau.

gydomasis_badavimas4.jpg

Šiandien penkta nevalgymo diena. Savijauta puiki, daug geriau nei pirmom dviem dienom. Nuotaika viršūnėje, darbingumas aukštas, šviečiu šypsena ir esu tiesiog gera. Ir tai ne tik dėl to, kad praėjo intoksikacijos simptomai ir labai gerai pavyko negatyvias emocijas per meditacijas atiduoti į žemę. Tiesiog šio badavimo metu daug geriau pavyko transformuoti seksualinę energiją. Kai negali gautienergijos iš maisto, ją gali gauti iš savo paties kūno. Tereikia išmokti kaip ją transformuoti: sutraukimai, darbas su nefritiniu kiaušiniu, kiaušidžių kvėpavimas ir energija pati kyla aukštyn į galvą. Šiandien trečią kartą išplovė žarnyną, tai ta moteris nustebus buvo, kad skruostai rausvi, akys blizga, aš penkta diena be maisto. Taip veikia gydomoji tao meilė!!!

gydomasis_badavimas5.jpg

Šiandien šešta badavimo diena ir laisvadienis, kada nereikia į darbą. Gerą pusdienį praleidau gamtoje kūrendama laužą ir kvėpuodama grynu oru. Atrodo gamta pati vien savo buvimu padeda badaujantiems – savijauta puiki, kapoti malkas nesudarė jokių problemų. Buvimas gamtoje padeda apvalyti plaučius, įneša papildomos harmonijos į vidų. Iš tikrųjų badaujant reikia valyti ne tik žarnyną, bet ir kasdien plauti nosį su druskos tirpalu, plauti akis su keliais lašais obuolių acto ir vandeniu, burną skalauti su kokosu aliejumi ir soda, bent kartą pastatyti ausų žvakę. Kam to reikia? Toksinai valosi per visas mūsų angas. Pamenu per pirmus badavimus liežuvis būdavo baltesnis, o plaunant nosį kaskart išsiplaudavo gleivių. Ketvirtą kartą visko mažiau, bet pasivaikščioti miške ir apvalyti plaučius arba tiesiog pasėdėti prie laužo tikrai norisi. Grįžti namo kažkoks ramesnis viduje, pasikrovęs energijos iš gamtos. Šįvakar pradedu kepenų valymo procesą, kuris tęsis iki rytojaus ryto, tad plačiau laukit info rytoj.

gydomasis_badavimas6

Septinta badavimo diena. Vakar vakare pradėjau kepenų valymo procesą, kuris truko iki ryto. Gėriau obuolių sultis, epsom druską, greifrutų sultis su alyvuogių aliejumi ir pernakt vyko kepenų valymas. Tai pats efektyviausias kepenų valymo metodas, kadangi vien tik geriant margainio ar pan.papildus kepenys negali pilnai apsivalyti. Tai buvo jau 7 mano kepenų valymas, kurio metu išėjo tik smėlis, šįkart akmenų nebuvo, galbūt jau neblogai esu jas apvaliusi. Tačiau visais kitais kartais iš kepenų ėjo va tokie iliustracijoje pavaizduoti žali akmenys. Visi vaistai, kuriuos mes suvartojame per savo gyvenimą nuo pat vaikystės nusėda kepenyse ir negali iš ten pasišalinti. Užterštos kepenys sutrikdo inkstų veiklą, apskritai sukelia daug virškinimo problemų. Šis kepenų valymo metodas prilygsta akmenų pašalinimui chirurginiu būdu. Badavimo metu kepenyse sukaupti toksinai pašalinami lauk. Jautiesi laisvesnis, tačiau tą pajusiu labiau rytoj, šiandien kūnas patyrė stresą valant kepenis ir jaučiuosi kiek pasilpusi – kūnui reikėjo daug energijos tą padaryti. Geriu skiestas obuolių sultis ir ryt jau pradėsiu valgyti.

gydomasis_badavimas7.jpg

Šiandien pirma diena, kai valgau po savaitės pertraukos. Tiesą sakant keista, pradžioje labai atidžiai kramčiau kiekvieną papajos vaisiaus gabalėlį, lyg ją valgyčiau pirmą kartą. O jau mėgavimasis maistu koks! Po paskutinio badavimo buvo labai sustiprėję skonio receptoriai, viskas atrodė skaniau, tai dabar vėl tas pats kartojasi. Ir traukia prie minkštesnių vaisių, kietų obuolių nesinori, dar kūnas pripratęs vien tik skysčius gauti. Pasisotini nuo nedidelio kiekio.
Ryt jau valgysiu troškintas daržoves su išsvajotu česnaku. Norisi kimči – aštriai raugintų ridikų ir kopūstų.

gydomasis_badavimas8.jpg

Tik praėjus kelioms dienoms po badavimo ir pripratinus organizmą prie maisto grįžtu į normalų ritmą. Po 7d. badavimo + 4 kartų žarnyno valymo + kepenų valymo visi toksinai pasiekė inkstus. O padėti apsivalyti inkstams mes galime tiesiog pasirinkdami teisingą maistą. Vakar ir šiandien valgau vien troškintas ir raugintas daržoves. Į visus troškinius šiomis dienoms gausiai dedu šparagų (smidrų), jie puikiai apvalo inkstus. Kad šparagai pravalo inkstus galima pajusti iš šlapimo kvapo, kuris atsiranda netrukus po to, kai pavalgėte šių daržovių – tokie jau tie smidrai. Taip pat per 2 dienas baigiu išgerti 0,9l spanguolių sulčių – jos taip pat valo inkstus. Pradėjau valgyti viso badavimo metu išsvajotus aštriai raugintus ridikus kimči. Raugintos daržoves geriau virškinamos, nes jose susidaro natūralių fermentų ir probiotikų. Vakar atrodė, kad skanesnio mamos užauginto ir rauginto agurkėlio nesu valgiusi! Nors jau buvo gilus vakaras, nepatingėjau užsiraugti aštriai raugintų kopūstų, savaitgalį jau bus išrūgę – kūnas šaukia aštraus kajeno (sutraukia gleives organizme) ir raugintų produktų.

gydomasis_badavimas9.jpg

Tiek badaujant, tiek po badavimo pastebėjau ryškius pokyčius veido ir kūno odoje. Oda tapo švelnesnė, lygesnė. Ant veido buvę riebalinių spuogelių išsilygino, lyg kūnas juos būtų atgal suvirškinęs! Taip pat pagražėjo šlaunų oda. Kitais badavimais pastebėdavau odos pokyčius tik ant veido, bet dabar visas kūnas kitoks. Ypač pasijuto kai baigusi badavimą pagulėjau karštoje vonioje su druska – leidau apsivalyti kūnui. Va ką reiškia mūsų valgomas maistas – jei kūnas kažkokio mūsų suvalgyti maisto produkto netoleruoja, jis reaguoja mesdamas viską į odą, o mes to net nesuprantam, jei tai nėra kažkoks ryškus bėrimas, o viso labo odos nelygumai. Labai didelė dalis toksinų iš kūno šalinasi būtent per odą. O per ir po badavaimo oda tikrai pasidaro skaisti, faktas. Maniškis sako, kad visai kaip vaiko veidas paliko, kūdas ir skaistus.

Trumpai apibendrinus mano badavimo patirtį galiu pasakyti, kad:

  • ženkliai pagerėjo virškinimo ir šalinimo sistema;
  • paprastas maistas tapo dar skanesnis;
  • turiu vis daugiau valios atsispirti nenaudingiems mano kūnui maisto produktams;
  • kūnas sulyg kiekvienu badavimu šalina vis daugiau užsisenėjusių riebalų, t.y. gražėja kūno linijos;
  • po badavimo svoris grįžta, bet jei maitinatės sveikai ir nepersivalgote, tai grįžta mažiau nei buvo prieš badavimą. O būna svarstyklės rodo vėl tą patį kaip prieš badavimą, bet kūno linijos akivaizdžiai dailesnės.
  • po badavimo pagražėja veido ir viso kūno oda;
  • mažėja alerginiai simptomai;
  • pagerėja bendra savijauta ir kasdienė nuotaika – jautiesi lyg atsikratęs, kažko sunkaus, kas tave emociškai slėgė;
  • po kiekvieno badavimo atrandu kažką naujo ir džiaugiuosi rezultatais!

5 dienų badavimas (penktasis mano badavimas)

badavimas1.jpg

Šiandien pirmoji penkių dienų badavimo diena praėjo sklandžiai. Jau vakar mityba buvo sumažinta iki kelių vaisių per dieną, tad kūnas nesunkiai įsivažiavo į visiško nevalgymo rėžimą. Būtina badavimo sąlyga – žarnyno valymas. Akyse iškart prašviesėja, kai atsikratai turinio. Žarnynas plaunamas ne tik prieš pradedant badauti arba pirmąją badavimo dieną, bet ir badavimo metu kas antrą dieną. Kam to reikia? Nustoję valgyti mes nustojame ir tuštintis, o kūnas dar bando surasti kokių nors naudingų medžiagų išmatose, tokiu būdu gabendamas toksinus į kraują ir detoksikacija dar labiau užaštrėja, žmogui sukasi galva, silpna. Nieko panašaus nejaučiu! Jautiesi kiek pavargusi (žinau, kad po trečios dienos bus daug geriau), tačiau jokiu būdu ne silpna. Kai pas žmogų atverta mikrokosminė orbita (specialiai jai planuojami mūsų seminarai), mūsų kūne gali laisvai cirkuliuoti gyvybinė energija. Toksinai stabdo laisvą energijos judėjimą, koks yra pas kūdikius, todėl mums reguliariai reikia detoksikuoti kūną. Šiandien išvalius žarnyną iškart pajutau intensyvų pulsavimą pėdose ir burnoje – švaresniame kūne visos meditacijos veikia gerokai stipriau.

badavimas2.jpg

Šiandien antrą dieną badauju. Turiu pasakyti, jog jaučiuosi daug geriau nei vakar. Vakar vakare jėgų atėmė žarnyno valymas, nes kūne įsijungė stiprūs detoksikaciniai procesai. Užtat rytas po valymo – daug šviesesnis! Gera nuotaika, aukštas darbingumo lygis, nuovargis pradėjo reikštis tik vakarop – puiku! Supranti, kad atsikratei nebereikalingo turto.

Badaujant geriu daug vandens, 3,5l suvartojami su malonumu ir dar norisi arbatos, sultinuko – plaunam toksinus lauk. Badaujam kartu su vyru, todėl niekam nereikia gaminti valgyti, o ir badauti smagiau. Vandenį geriam šiltą, todėl jis lengvai geriasi. Kas tam tikrą laiko tarpą reikia vis išgerti bentonito molio, psyliumo, natūralaus obuolių acto su klevų sirupu bei kitų mineralinėmis medžiagomis ir vitaminais mus aprūpinančių papildų – jie ne tik valo, bet ir užima vietos skrandyje, kas sudaro sotumo jausmą ir badauti visai nesunku. Dažnai manęs klausia, ar brangiai kainuoja papildai. Jei pirkti tik pačius pagrindinius randamus Lietuvoje, išleisite iki 30e, didžiąją išlaidų dalį sudaro žarnyno valymas-kolonoterapija klinikoje.

Tai jau penktasis mano badavimas, kurį atlieku reguliariai. Buvo 9d. badavimas, 7d., o šįkart nedaug laiko praėjo po tamsos seminaro Tailande, kur savaitę gyvenome pusbadžiu (daosių PiGU badavimas), todėl nusprendėme apsiriboti 5d. Pagal pojūčius suvoki, jog kūnas jau gerokai apsivalęs ir penkių dienų pilnai užteks. Atsigavimo pojūtis, kuris anksčiau pasireikšdavo po 3 dienų pasireiškė jau antrąją dieną – vadinas intoksikacija nebe tokia didelė. Badavimas nėra vienkartinis dalykas, pilnai apvalyti kūnui reikia 2-3 metų reguliaraus organizmo valymo badaujant, bet rezultatai reiškiasi iškart – vis stipresnis imunitetas, atsparumas ligoms, geresnė sveikata, gražesnė figūra (nors kg ir grįžta, bet formos lieka dailesnės), daugiau energijos, gilesnės meditacijos, kūno lankstumas ir t.t.

badavimas3.jpg

Specialiai parinkau šią iliustraciją, nes daugelis badavimą įsivaizduoja būtent šitaip Negaliu nesišypsoti, nes badaujant meistro Manteko Čijos siūlomu metodu taip nėra – aš nejaučiu tokio alkio. Kartais, kol ateina valanda išgerti natūralius papildus, pradedi norėti valgyti, bet tai subtilus jausmas, kurio nepavančiau tikru alkiu – greičiau įprotis tam tikru laiku pavalgyti.

Šiandien badauju trečią dieną. Savijauta puiki, daug geresnė nei pirmąją dieną. Energijos užtenka darbingumui darbe, nepavadinčiau tingine. Šiandien antrą kartą išplovė žarnyną tai grįžusi namo be abejo norisi “paveikti nieko“, nes valymas atima energijos, bet tai pasireiškia lengvesne forma nei pirmadienį po pirmojo žarnyno plovimo. Šiandien daug turinio išėjo lauk, dažnai manęs klausia, kodėl neužtenka vienos kolonoterapijos procedūros prieš badavimą – pamatytų jie kas vis dar išeina iš kūno po 3 аr 5 dienų badavimo, tai pradėtų suprati, apie ką kalbu. Iš plonojo žarnyno turinys nueina į storąjį žarnyną, todėl procedūrą reikia kartoti.

Badauti mums su vyru labai padeda meditacijos. Kaip ir kiekvieną vakarą kasdienybėje, prieš einant miegoti sėdam ant kėdės ir darom šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios mokau seminarų metu. Tai nuostabi meditatyvi praktika, kurios metu subalansuojamas vidaus organų darbas ir paleidžiamos negatyvios emocijos. Visad per seminarus kartoju, kad badaudama paleidžiu kelis kartus daugiau negatyvių emocijų nei nebadaujant – šįkart vyksta tas pats. Juntamai ir apčiuopiamai abu su vyru daromės meilesni, geresni, draugiškesni – jei iš vidaus iškuopti “š“ fiziškai ir emociškai, tu pereini į kitą gyvenimo kokybę.

badavimas4+.jpg

Šiandien ketvirta badavimo diena. Kaip matote iš nuotraukos nuotaika puiki! Pradėjom kepenų valymo procesą, kuris vyks per naktį. Ryte gėrėm skiestų su vandeniu obuolių sulčių kepenų akmenims sumikštinti, o nuo 14 val. nebegėrėm net vandens, kad procesas vyktų sklandžiai. Vakare geriama epsom druska ir papildas, kurie išplečia latakus, o prieš einant miegoti išgersim aliejaus su greifrutų sultimis. Per naktį įvyks procesai kepenyse ir ryte pradės šalintis žalios ir rudos spalvos akmenys. Kai kepenys tinkamai neveikia, yra prikimštos įvairaus dydžio akmenų, žmogus būna linkęs į alergijas, sunkiai virškina riebesnį maistą. Po to, kai per kelis valymus iš mano kepenų išėjo saujos akmenų, virškinimas gerokai pagerėjo, bet dar matau, jog veido oda nėra visai švari, todėl tai tikrai ne paskutinis mano badavimas ir kepenų valymas.

badavimas5

Vakar vakare pradėtas kepenų valymo procesas įvyko labai sėkmingai – išėjo daugybė įvairaus dydžio rudai gelsvų akmenų. Iliustracija be abejo iš interneto, nes maniškiai procedūros metu nutekėjo vamzdeliais į kanalizaciją, bet tai panašiausias vaizdas to, ką šiandien mačiau išeinant iš mano kūno. Po penkių dienų badavimo ir kelių žarnyno valymų žarnyne išmatų nebėra, todėl gali aiškiai stebėti, kaip išplaunami įvairūs akmenukai. Tai buvo devintasis kepenų valymas mano gyvenime, bet tikrai ne paskutinis. Paskutinius porą valymų nepasirodė jokių akmenų, bet ant veido atsirandantys riebaliniai spuogai rodė, kad dar ne viskas tvarkoje. Anksčiau eidavo žali bilirubininiai akmenukukai, kuriuos formuoja kepenys, o šįkart visi buvo gelsvai rudos spalvos – akmenys iš tulžies pūslės. Jaučiuosi atskračiusi kažko sunkaus ir labai džiausiuosi rezultatais! Badavimo metu visi toksinai nukeliauja būtent į kepenis, todėl jas valyti labai rekomenduotina.

badavimas6.jpg

Išvalius kepenis automatiškai pradeda valytis inkstai – jiems tereikia padėti apsivalyti. Vakar išėjome iš penkių dienų badavimo gerdami skiestas obuolių sultis, o šiandien ryte jau pradėjome valgyti. Pirmasis vaisius ryte buvo papaja – taip skanu, taip iš lėto mėgavausi kiekvienu kąsneliu… Pietums jau sriubytė su daug smidrų (šparagų) ir spanguolių sultys. Būtent smidrai ir spanguolių sultys labai efektyviai valo inkstus. Pastebėjimas, kas pulsit pirkti smidrų, kad privalgius jų šlapimas būna ypač nemalonaus kvapo. Jau greitai Lietuvoje prasidės smidrų sezonas, prisivalgykit jų, apvalykit savo instukus. O mes po truputį grįžtam į normalų ritmą, lėksiu pirkti ridikų, kad užsiraugti ridikų kimči – vėl labai norisi raugintų produktų, nes jie savyje turi natūralių probiotikų.

badavimas7.jpg

Šis penkių dienų badavimas, kurį baigiau vos prieš kelias dienas man davė labai daug. Jaučiu, kaip kūnas laisvėja, atsileidžia surakinimai, kurių net nepastebėdavau, nes su tuo susigyvename, koreguojasi laikysena, o per meditacijas pastebi, jog pradedi jausti dalykų, kurie iki šiol buvo ne tokie išreikšti ir nustembi, jog dvasinių pratikų pažangai tiek daug duoda kūno apvalymas.

Džiaugiuosi visuomenės dėmesiu šiai temai, nes visiškai atsipalaidavus nusifilmavau trumpą video, kuriame pasakojau apie savo badavimą ir tikėjausi, jog jį peržiūrės bent 2000 žmonių, kurie anksčiau ar vėliau susimąstys dėl savo gyvensenos ir pradės kažką keisti. Mano lūkesčius peržiūros pranoko keletą kartų, nes šiai dienai video peržiūrėjo beveik 13.000 kartų. Atėjo laikas pokyčiams, ar tik smalsumas? Jei ne dabar, tai linkiu, kad vėliau prieitumėte etapo, kai ryšitės apvalyti savo organizmą ir įžengti į kitą kūno funkcionavimo lygį!

Prašyk individualaus badavimo plano gydomojitaomeile@gmail.com! Arba palik savo el. pašto adresą:

Keletas atsiliepimų:

badavimo_atsiliepimai.jpg

badavimas_atsiliepimas2.jpg

badavimas_atsiliepimas1.jpg

5 dienų badavimas (šeštasis mano badavimas)

Paskutinis mano gydomasis badavimas praėjo puikiai. Šįkart kasdien dalinausi video medžiaga kaip man sekasi. Įrašus galite peržiūrėti čia:

gydomasis_badavimas_organizmo_valymas_dao