Septintas badavimas

Septintasis mano badavimas –

7 dienų badavimas

Šiemet pajutau labai aiškų poreikį, kad atėjo laikas vėl badauti.  Susiplanavau delčią ir šįkart nusprendžiau imtis ne penkių, o septynių dienų badavimo – taip jaučiau, kad šaukia širdis. Ir nuojauta neapgavo – labai džiaugiausi po šio badavimo, nuskaidrėjo protas, emocijos, kūnas lengvesnis, virškinimas idealus, o energijos įvairiems darbams nudirbti praėjus kelioms dienoms po badavimo tiek, kad tik spėk viską padaryti!

Bet čia aš kalbu apie rezultatą, o dienos būna labai įvairios, vienos lengvesnės, kitos sunkesnės. Šio savo badavimo metu kiekvieną dieną dariau FACEBOOK live transliacijas, nuo to šiek tiek nukentėjo video kokybė, bet idėja buvo parodyti save badaujančią čia ir dabar, be jokių filtrų ir makiažų, parodyti, kad badaujant galima gerai jaustis ir švytėti, įkvėpti žmones išdrįsti keisti savo gyvenimo būdą ir detoksikuoti organizmą. Taigi kaip man sekėsi?

gydomasis-badavimas-organizmo-valymas-8d

PASIRUOŠIMAS BADAVIMUI

 

PIRMOJI BADAVIMO DIENA

ANTROJI BADAVIMO DIENA

TREČIOJI BADAVIMO DIENA

KETVIRTOJI BADAVIMO DIENA

“Besąlyginė meilė yra kada pati nevalgai jau keturias dienas, o savo mylimąjį lepini skaniais patiekalais“, – rašiau tądien facebooke:

gydomasis-badavimas-besalygine-meile.png

PENKTOJI BADAVIMO DIENA

ŠEŠTOJI BADAVIMO DIENA

SEPTINTOJI BADAVIMO DIENA

AŠTUNTOJI BADAVIMO DIENA

PIRMOJI DIENA PO BADAVIMO

Praėjus trims dienoms po badavimo aš facebooke dalinausi:

“Šiandien yra trečioji diena po badavimo, kokios nerealiai yra skanios daržovės! Paskutinėm badavimo dienom svajojau būtent apie šviežių daržovių salotas, kurias dabar su didžiuliu malonumu valgau. Kol kad vis dar vaisiai ir daržovės, planuoju savaitgalį per savo stovyklą jau pupelių, grikių valgyti – viskas palaipsniui. Bet įdomiausia, kad šįkart labai išsivalė protas – įsijungė strateginis mąstymas, be jokio vargo darau darbus, kuriuos atidėliodavau, pilasi mintys, bet ir realiai padarau tuos dalykus ką sugalvoju. Žodžiu ačiū gamtai už tokį dalyką kaip badavimas, nes jis nuostabiai pravalo smegenis nuo užsisėdėjimo! Perfrazavus garsią reklamą reikėtų sakyti, kad badavimas suteikia sparnus!“

11 -trecioji diena po badavimo.jpg

Jei jauti, kad jau atėjo laikas ir tau prisijungti ir išbandyti badavimą – susisiekime. Plačiau apie badavimo plano sudarymą esu aprašiusi čia. Na, o jei jau pilnai apsisprendei – užpildyk šią anketą apie save ir aš tau sudarysiu tinkamiausią badavimo plano variantą.

gydomasis_badavimas_organizmo_valymas_dao

Su meile,

Edita Esenku